Dzień dobry

Tak, mieszkając w Villi Skaryszewskiej każdy dzień będzie dobry. To kwestia kompozycji – połączenia wielu elementów odpowiedzialnych za komfort i jakość życia w jedną całość. Nowoczesna, inspirowana modernistycznym stylem Saskiej Kępy architektura, stylowe wnętrza, bezpośrednie sąsiedztwo parku Skaryszewskiego, kameralna atmosfera, a jednocześnie centrum Warszawy na wyciągnięcie ręki – dosłownie. Wszystko to sprawia, że Villa Skaryszewska to spełnienie obietnicy o wygodnym życiu w wyjątkowym miejscu.

Komfort

Komfort to przestrzeń
Przestrzeń, która daje poczucie wolności

Dlatego apartamenty Villi Skaryszewskiej są przestronne nie tylko z nazwy. Jasne – dzięki dużym oknom, przestrzenne – dzięki metrażom powyżej 71,15 m2 i wysokości 2.85 m także w przypadku antresoli. Takie rozwiązania to gwarancja prawdziwej przyjemności mieszkania doświadczanej każdego dnia.

5 wygodnych apartamentów

71,15 – 150 m2 duży wybór metraży apartamentów

2,85 m wysokość wszystkich pomieszczeń w budynku

antresole

Architektura

Nowoczesność w najlepszym wydaniu

Projektując bryłę budynku, inspiracji szukaliśmy w modernistycznej zabudowie Saskiej Kępy – stylu, w którym architektura miała być pochodną funkcjonalności. Idea form follows function oznaczała podporządkowanie wszelkich rozwiązań architektonicznych zapewnieniu jak największego komfortu życia i mieszkania. Wychodząc od tych pierwotnych modernistycznych założeń, zaprojektowaliśmy budynek, w którym stylowy minimalizm uzupełniają liczne przeszklenia, wysokie okna i wysokie wnętrza samych apartamentów. Zależało nam na tym, aby ideę wygodnego życia zamknąć w formie, która będzie tej idei urzeczywistnieniem – doskonałym w każdym calu.


Dlaczego warto wybrać
naszą inwestycję

3 kondygnacje

parking podziemny

wysokie
aluminiowe okna

wewnętrzne drzwi
z portalami

elewacja z cegły klinkierowej

nowoczesne oświetlenie

Menu

Villa Skaryszewska

Warszawa,
ul. Międzynarodowa 61A

Skontaktuj się

696 046 663
602 411 741